ROK 2018

 V sobotu 13. ledna proběhla v hasičárně výroční valná hromada, na které bylo starostou SDH Pitín Romanem Breznickým uděleno čestné členství paní Anně Spáčilové za dlouholetou podporu, pomoc a zásluhy ve prospěch SDH Pitín.

 Díky mrazivému počasí jsme i letos mohli nastříkat ledovou plochu na kluzišti v areálu Niva.

 Na začátku měsíce dubna proběhl každoroční sběr železného odpadu. V pátek 27. dubna jsme pomohli Jednotě Orel Pitín postavit máj a následně v neděli jsme vypomohli ZO KSČM Pitín s výstavou historické vojenské techniky.

 1. května se naši členové účastnili pietního aktu kladení věnců u památníku padlých v Pitíně. 

 4. května nás pan Ladislav Husták pozval na oslavu svých sedmdesátin a 26.května jsme si zatančili a zazpívali na padesátinách Romana Breznického

 28. května se přihnala rychlá, ale silná bouřka a tak naši kluci vyjeli na pomoc spoluobčanům.

 6. června jsme si udělali výlet na zámky Lednice a Valtice, který jsme zakončili ochutnávkou vín ve vinném sklípku. Počasí nám přálo a všichni jsme si to opravdu užili.

 V letních měsících jsme kosili koryto řeky Olšavy, dále nechybělo již tradiční Posezení u hasičárny s kapelou Profil Rock, které se konalo 28. července.

 3. srpna jsme opět slavili, tentokrát na sedmdesátinách pana Zdeňka Slámečky a také jsme se 18. srpna zúčastnili námětového cvičení u příležitosti oslav 130. výročí založení SDH ve Bzové.

 Na začátku školního roku jsme na orelské chatě uspořádali pro naše mladé hasiče tábor, na kterém se zdokonalovali v požárním sportu a zdravovědě, kterou jim předvedli bratři z SDH Bojkovice, za což jim děkujeme. Díky obci Pitín jsme mohli zmodernizovat vybavení pro požární sport, a tak mají naši mladí závodníci novou přenosnou stříkačku.

 Na podzim oslavil Peťa Toman 50. narozeniny, takže byl zase důvod k oslavě.

 4. října dostala jednotka SDH Bojkovice další zásahové vozidlo, takže jsme byli pozvání na slavnostní předání.

 28. října nás navždy opustil bratr Milan Bulejko.

 1. prosince jsme se podíleli na Mikulášském jarmarku s rozsvěcováním vánočního stromku a 7. prosince proběhla v hasičárně mikulášská nadílka.

 17. prosince měli naši kluci výjezd - záchrana zvířete (kočka na stromě:)).

 28. prosince jsme uspořádali vánoční sranda turnaj v nohejbale, kterého se zúčastnili i naši bratři z Bojkovic a Hostětína, a tím jsme vesele zakončili rok.